کد خبر : 88811

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مراسمی به مناسبت عزاداری امام حسین(ع) در مجتمع سیدالشهداء در ضاحیه جنوبی بیروت در حال سخنرانی است. دبیر کل حزب الله لبنان درباره وقایع تاریخ تشیع سخن گفت. سید حسن نصرالله همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: آمریکایی ها […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مراسمی به مناسبت عزاداری امام حسین(ع) در مجتمع سیدالشهداء در ضاحیه جنوبی بیروت در حال سخنرانی است.

دبیر کل حزب الله لبنان درباره وقایع تاریخ تشیع سخن گفت.

سید حسن نصرالله همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: آمریکایی ها متحدان خود را حفظ نمی کنند و به توافقنامه ها احترام نمی گذارند.

وی در اشاره به تصمیم اخیر آمریکا در شانه خالی کردن از حمایت کردهای سوریه تصریح کرد: آمریکایی ها در یک چشم به هم زدن کردها (در سوریه) را رها کردند و این سرنوشت هر کسی است که بر روی آمریکا حساب کند.

دبیرکل حزب الله افزود: تکیه بر آمریکایی ها ممکن نیست و آنها پشت هر کس را که به آنان تکیه کند خالی می کنند. هیچ کس نمی تواند به آمریکایی ها اعتماد کند و روی توافق با آنها حساب کند چرا که سرنوشتش خواری و ذلت خواهد بود.منبع: مهر