کد خبر : 88944

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، سیدرضا حسینی اظهار کرد: تصرف این اراضی توسط برخی اهالی رودبست از توابع بابلسر در منطقه حیاط وحش معروف به لبو که محل درگیری بین اهالی دو شهرستان فریدونکنار و بابلسر بوده، اتفاق افتاده است. وی افزود: متأسفانه متصرفین از سالیان قبل علی‌رغم محکومیت، به لحاظ عدم قطعیت رأی […]


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، سیدرضا حسینی اظهار کرد: تصرف این اراضی توسط برخی اهالی رودبست از توابع بابلسر در منطقه حیاط وحش معروف به لبو که محل درگیری بین اهالی دو شهرستان فریدونکنار و بابلسر بوده، اتفاق افتاده است.

وی افزود: متأسفانه متصرفین از سالیان قبل علی‌رغم محکومیت، به لحاظ عدم قطعیت رأی صادره، این زمین را تحت تصرف خود قرار داده بودند.

دادستان فریدونکنار خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری و حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان مازندران و قطعیت رأی در دادگاه تجدید نظر استان با به‌کارگیری تمام امکانات و همکاری محیط‌زیست و نیروی انتظامی، بیش از پنج هکتار از اراضی ملی که زیستگاه حیات‌وحش بوده از ید متجاوزین خارج و به منابع طبیعی بازگشت.

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/جمنبع: فارس