کد خبر : 85914

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، با نهایی شدن استانداردها و جزئیات فنی استفاده از پرت یو اس بی ۴ انتظار می رود استفاده از این استاندارد پرسرعت تا سال ۲۰۲۰ ممکن شود. این استانداردها توسط مجمع مجریان یو اس بی موسوم به USB-IF ابداع شده است.   […]


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، با نهایی شدن استانداردها و جزئیات فنی استفاده از پرت یو اس بی ۴ انتظار می رود استفاده از این استاندارد پرسرعت تا سال ۲۰۲۰ ممکن شود. این استانداردها توسط مجمع مجریان یو اس بی موسوم به USB-IF ابداع شده است.

 

با مشخص شدن این استانداردها انتظار می رود مهندسان،طراحان و شرکت های سخت افزاری بتوانند به سرعت کار طراحی محصولات جدیدی را که مجهز به پرت یو اس بی ۴ هستند، آغاز کنند.

سرعت تبادل داده با استفاده از این استاندارد جدید به ۴۰گیگابیت در ثانیه می رسد. این رقم دو برابر سرعت تبادل داده با استفاده از استاندارد یو اس بی ۳٫۲ است. کابل استفاده از یو اس بی های جدید تفاوتی با USB type-C نخواهد داشت و سازگاری آن با استانداردهای یو اس بی ۲ و تاندربلت ۳ نیز ادامه می یابد.

انتهای پیام/منبع: فارس