کد خبر : 85574

میثم فردوسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به دیدار سنگین سپیدرود مقابل نیروی زمینی تهران اظهار کرد: تیممان در دو دیدار نخست لیگ یک نتوانست به پیروزی دست پیدا کند و برای پیروزی مقابل نیروی زمینی هم‌قسم شدیم. وی با بیان اینکه بازیکنان سپیدرود با تمام وجود مقابل تیم میزبان جنگیدند، […]


میثم فردوسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به دیدار سنگین سپیدرود مقابل نیروی زمینی تهران اظهار کرد: تیممان در دو دیدار نخست لیگ یک نتوانست به پیروزی دست پیدا کند و برای پیروزی مقابل نیروی زمینی هم‌قسم شدیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان سپیدرود با تمام وجود مقابل تیم میزبان جنگیدند، تصریح کرد: نبرد مقابل تیم‌های تحت هدایت روان‌خواه سخت و سنگین است ولی بازیکنان سپیدرود عزم خود را برای پیروزی جزم کرده و توانستیم با دو گل مقابل رقیبمان به پیروزی دست پیدا کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به حمایت ۹۰ دقیقه‌ای هواداران این تیم بیان کرد: هواداران سپیدرود بزرگ‌ترین سرمایه این باشگاه بوده و در گرما و سرما حامی تیممان هستند، در دیدار مقابل نیروی زمینی روی یک حادثه گل دریافت کردیم ولی با حمایت هوادارانمان به بازی برگشته و نخستین پیروزی‌مان در لیگ یک را جشن گرفتیم.

فردوسی با تأکید بر انسجام بالای بازیکنان سپیدرود رشت گفت: سپیدرود در این فصل با تغییرات زیادی در لیگ یک حضور پیدا کرد و برای هماهنگی هر چه بیشتر نیاز به زمان داریم، درصورتی‌که از سپیدرود حمایت کافی انجام شود حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و می‌توانیم لیگ را در بالای جدول به پایان برسانیم.

انتهای پیام/۳۳۸۹منبع: فارس