کد خبر : 85608

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پرویز هادی دارنده مدال برنز مسابقات جهانی و ۲ طلای بازی‌های آسیایی به دلیل مصدومیت قادر به حضور در مسابقات جهانی قزاقستان نبوده و اردوی تیم ملی را ترک کرد. وی چندی پیش در تمرینات تیم ملی از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد، اما بعد از برگزاری کمیسیون پزشکی […]


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پرویز هادی دارنده مدال برنز مسابقات جهانی و ۲ طلای بازی‌های آسیایی به دلیل مصدومیت قادر به حضور در مسابقات جهانی قزاقستان نبوده و اردوی تیم ملی را ترک کرد.

وی چندی پیش در تمرینات تیم ملی از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد، اما بعد از برگزاری کمیسیون پزشکی عنوان شد که وی می‌تواند در مسابقات جهانی قزاقستان شرکت کند.

اما در روزهای پایانی اردوی تیم ملی خبر رسید که وی غایب بزرگ ایران در مسابقات جهانی خواهد بود.

مهمترین علت این تصمیم تشدید مصدومیت پرویز هادی می ‌تواند باشد. وی یکی از امیدهای اصلی ایران در المپیک توکیو برای کسب مدال است و حضور در این مسابقات می‌توانست موجب تشدید مصدومیت وی و از دست دادن المپیک توکیو شود.

ضمن اینکه پزشکان نیز برای وی ۲ هفته استراحت تجویز کرده بودند.

 پرویز هادی چندی پیش در مسابقات انتخابی تیم ملی با اقتدار کمیل قاسمی و پرویز محبی را شکست داده بود و حالا در غیاب پرویز هادی و خداحافظی کمیل قاسمی از دنیای کشتی، محبی شانس حضور در وزن ۱۲۵ کیلوگرم را خواهد داشت.

یک روز پیش رضا یزدانی هم با صدور بیانیه‌ای به دلیل مصدومیت و عدم آمادگی از حضور اردوی تیم ملی کناره‌گیری کرده بود.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷/۳۰

 

 منبع: فارس