کد خبر : 85771

به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه رئیس قوه قضائیه با مسؤولان عالی قضایی، حجت‌الاسلام والمسلمین شهریاری رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه به بیان نکاتی درباره سامانه اطلاعات دارایی مسؤولان پرداخت و از تهیه دستورالعملی در این زمینه خبر داد. حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور نیز از مختومه کردن ۷۰۰ […]


به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه رئیس قوه قضائیه با مسؤولان عالی قضایی، حجت‌الاسلام والمسلمین شهریاری رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه به بیان نکاتی درباره سامانه اطلاعات دارایی مسؤولان پرداخت و از تهیه دستورالعملی در این زمینه خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور نیز از مختومه کردن ۷۰۰ پرونده مربوط به ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری خبر داد.

همچنین خداییان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: جزایر کیش و قشم از نظر ثبتی مشکلاتی دارند که برای حل آنها باید چاره‌اندیشی شود.

سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز به بروز مشکلی در خصوص اردوگاه شهید باهنر اشاره کرد و گفت: دولت برای این اردوگاه وام گرفته و به دلیل عدم بازپرداخت، مشکلاتی در این زمینه به وجود آمده است که باید رفع شود.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور نیز به شکایات مردم از دفاتر خدمات قضایی خبر داد و بر لزوم نظارت بیشتر بر این دفاتر تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موحد دادستان انتظامی قضات نیز از تردید در اصلاحیت ۱۷ قاضی در استان‌های کرمانشاه و کردستان خبر داد و اتهامات منتسب به این افراد را عمدتاً مالی و در برخی موارد نیز مواد مخدری عنوان کرد.

انتهای پیام/منبع: فارس