کد خبر : 85495

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الاخبار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله در جریان دیدار روز گذشته با مبلغین عاشورایی که همه ساله قبل از سال جدید قمری برگزار می شود، گفت: آسوده بخوابید واکنش امروز نیست. زمان حمله قنیطره که ۶ شهید برجای گذاشت ما ۱۰ روز صبر کردیم الان عجله […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الاخبار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله در جریان دیدار روز گذشته با مبلغین عاشورایی که همه ساله قبل از سال جدید قمری برگزار می شود، گفت: آسوده بخوابید واکنش امروز نیست. زمان حمله قنیطره که ۶ شهید برجای گذاشت ما ۱۰ روز صبر کردیم الان عجله نداریم و اسرائیل همچنان در آماده باش بماند.

درباره پهپادها نیز نصرالله گفت: حزب الله تعهدی نداده است که همه پهپادها را سرنگون کند. مقاومت تشخیص می دهد کی و کجا بزند. امکان ساقط کردن برخی هواپیماها وجود دارد تا تحرکات جاسوسی اسرائیل محدود شود اما سلاح خاص داریم که نمی خواهیم آنرا خرج پهپادها کنیم.

شایان ذکر است که نظامیان رژیم صهیونیستی از یکشنبه شب که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان از واکنش حتمی به حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت سخن گفته بود در آماده باش و وحشت به سر می برند.منبع: مهر