کد خبر : 85543

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد. […]


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید محمدبیدآبادی

و آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر مهدی موعود و سلام بر امام عزیزم و درود به شهیدان.

و با سلام خدمت پدر، مادر، برادران و خواهران عزیزم. از شما پدر و مادر می‌خواهم که من را حلال کرده و ببخشید.

پدر و مادر عزیزم من به جبهه رفتم تا مثل یاران امام حسین(ع) در راه خدا به شهادت برسم و اگر من به این مقام رسیدم خدا را شکر کنید. بدانید در این برهه زمان که اسلام در خطر است بر من واجب بود به جبهه بروم پس برای من ناراحت نباشید و در شهادت من گریه نکنید که دشمن خوشحال می‌شود.

وظیفه برادران من هم روشن است که ادامه‌دهنده راه من باشند و خواهران هم در جامعه باید حجاب خود را رعایت کنند. از یاران امام باشید و در راه رضای خدا گام بردارید.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/منبع: فارس