کد خبر : 85054

سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی سابق ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد ناجا در حوزه عفاف و حجاب اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب نیازمند ورود همه حوزه‌ها، افراد و دست اندرکاران حوزه فرهنگی و اجتماعی است. سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: این مظلومیت پلیس است که پلیس را وسط […]


سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی سابق ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد ناجا در حوزه عفاف و حجاب اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب نیازمند ورود همه حوزه‌ها، افراد و دست اندرکاران حوزه فرهنگی و اجتماعی است.

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: این مظلومیت پلیس است که پلیس را وسط بیندازیم و بعد مورد انتقاد قرار دهیم؛ چرا که پلیس یک وظیفه شرعی، عرفی و قانونی دارد و بر اساس آن عمل می کند.

وی با تأکید بر این مطلب که این روزها پلیس درگیر خیلی از مأموریت‌هاست، اعلام کرد: پلیس نیازمند حمایت، توجه و جو رسانه‌ای مثبت است؛ چرا که اگر پلیس از آن آب و تاب بیفتد و مورد هجمه قرار بگیرد دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

منتظرالمهدی گفت: هر کسی، هر قشری از هر دین و آیینی که در کشور ما زندگی می کند اگر بخواهد دادی از کسی بگیرد باید توسط پلیس بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید بگذاریم که پلیس مقتدر بماند و ابهتش دچار خدشه نشود چرا که اگر این اتفاق برای پلیس بیفتد در این صورت خود ما با مشکل مواجه خواهیم شد. انتهای پیام/منبع: فارس