کد خبر : 85759

به گزارش خبرگزاری فارس، درحالی نیم روز به تمام نقل و انتقالات باقی مانده است بحث جدایی ایکاردی، مهاجم آرژانتینی از اینتر همچنان با قدرت مطرح است. در جدیدترین اخبار در زمینه این ستاره آرژانتینی پست جنجالی وندا، همسر و مدیر برنامه ایکاردی در صفحه مجازی است. او در صفحه اجتماعی اش به آلکساندر لوپز، […]


به گزارش خبرگزاری فارس، درحالی نیم روز به تمام نقل و انتقالات باقی مانده است بحث جدایی ایکاردی، مهاجم آرژانتینی از اینتر همچنان با قدرت مطرح است.

در جدیدترین اخبار در زمینه این ستاره آرژانتینی پست جنجالی وندا، همسر و مدیر برنامه ایکاردی در صفحه مجازی است. او در صفحه اجتماعی اش به آلکساندر لوپز، همبازی سابق ایکاردی در اینتر و بازیکن کنونی بوکاجونیورز تولدش را تبریک گفت و اعلام کرد که بزودی او را ملاقات خواهد کرد.

این پیام وندا هواداران بوکاجونیورز را به تکاپو واداشته که احتمال دارد ایکاردی به این تیم بیاید. وندا پیش از این در مصاحبه ای اعلام کرده بود: بوکا همیشه بوکا است. امیدوارم ایکاردی روزی به این تیم ملحق شود و اگر این مدت ۶ ماه هم باشد امری باورنکردنی است.

باشگاه اینتر پیش از این اعلام کرد که ایکاردی در لیست فروش قرار دارد ولی این مهاجم آرژانتینی تمام پیشنهادها را رد کرد. آخرین پیشنهاد از سوی باشگاه پاری سن ژرمن بود که هنوز بسته نشده است.

انتهای پیام/ا

 منبع: فارس