کد خبر : 84329

علیرضا جزء قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با استانداردسازی انشعابات روستای ینگجه شاهد کاهش هدررفت آب، توزیع عادلانه آب، شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز، تعویض کنتورهای معیوب، اصلاح مسیر انشعاب‌ها و تسویه بدهی مشترکان خواهیم بود. سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان با اشاره به اینکه ۲۰۰ انشعاب روستای «ینگجه» خدابنده استانداردسازی می‌شود، افزود: […]


علیرضا جزء قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با استانداردسازی انشعابات روستای ینگجه شاهد کاهش هدررفت آب، توزیع عادلانه آب، شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز، تعویض کنتورهای معیوب، اصلاح مسیر انشعاب‌ها و تسویه بدهی مشترکان خواهیم بود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان با اشاره به اینکه ۲۰۰ انشعاب روستای «ینگجه» خدابنده استانداردسازی می‌شود، افزود: در سال‌جاری با مشارکت شرکت، دهیاری و مردم پنج کیلومتر شبکه توزیع آب در روستای ینگجه از توابع شهرستان خدابنده احداث شده است. 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل آب شرب روستای ینگجه رفع شده است، اظهار داشت: با اجرای کامل احداث شبکه توزیع و استانداردسازی انشعابات، حوادث ناشی از شکستگی به دلیل فرسودگی شبکه حذف و آب شرب در بین ۲۰۰ مشترک روستا به صورت عادلانه توزیع می‌شود.  
جزءقاسمی تصریح کرد: برای اجرای طرح شبکه آبرسانی به روستای ینگجه اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده است که سهم شرکت آبفار رقمی بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان بوده و مابقی هزینه با مشارکت اهالی و دهیاری روستا تامین شده است.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق۲۰منبع: فارس