کد خبر : 84763

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، آرتین کمالی اظهار داشت: ۱۴ هزار و ۶۸۲ نفر درچهار ماهه اول امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعین نزاع ۱۴ هزارو ۹۶۷ نفر بود، بیش از ۴ درصد افزایش یافته […]


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، آرتین کمالی اظهار داشت: ۱۴ هزار و ۶۸۲ نفر درچهار ماهه اول امسال به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعین نزاع ۱۴ هزارو ۹۶۷ نفر بود، بیش از ۴ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: از کل مراجعان نزاع در طی این مدت ۱۰ هزارو ۸۱۰ نفر مرد و ۳ هزارو ۸۷۲ نفر زن بودندکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته هر کدام بترتیب حدود ۵ و ۲٫۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

کمالی گفت: در تیر ماه امسال نیز آمار مراجعین نزاع با ۴۵ نفر کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۴ هزارو ۴۳۴ نفر رسیده است که از این تعداد ۳ هزارو ۲۵۰ نفر مرد و یک هزار و ۱۸۴ نفر زن بوده اند.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: کل مراجعان مدعی صدمات نزاع در سال ۹۷ به ادارات پزشکی قانونی استان برابر با ۳۷ هزارو ۵۰۰ نفر بود که از این تعداد ۲۷ هزارو ۱۹۲ نفر مرد و ۱۰ هزارو ۳۰۸ نفر زن بودند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۲منبع: فارس