کد خبر : 84066

به گزارش خبرگزاری فارس از لنده،  تیم کاراته‌ شهرستان لنده در مسابقات آسیایی سبک شوتوکان در استان یزد توانست با غلبه بر حریفان خود سه مدال طلا، یک نقره، یک برنز  و عنوان مربی برتر در این مسابقات را اذعان خو کند. اولین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آسیا سبک شوتوکان در استان یزد با شرکت […]


به گزارش خبرگزاری فارس از لنده،  تیم کاراته‌ شهرستان لنده در مسابقات آسیایی سبک شوتوکان در استان یزد توانست با غلبه بر حریفان خود سه مدال طلا، یک نقره، یک برنز  و عنوان مربی برتر در این مسابقات را اذعان خو کند.

اولین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آسیا سبک شوتوکان در استان یزد با شرکت ۹۳۵ نفر کاراته‌کا در دو بخش کاتا و کومیته مردادماه امسال به میزبانی استان یزد برگزار شد و تیم ۶ نفره شهرستان لنده با کسب صد در صد مدال در این مسابقات به کار خود خاتمه داد .

تیم کاراته لنده که با حمایت اداره ورزش و جوانان و بنیاد علوی راهی مسابقات شده بوددر پایان نتایج ذیل را به خود اختصاص داد .

در رده سنی بزرگسالان  این مسابقات فرزاد اصیل زاده (مدال طلا) ،رده سنی جوانان حسین هاشمی(مدال طلا)  و رده سنی نونهالان امید رضا عزیزی(مدال طلا)،امیر عباس یونسی(مدال نقره) و محمد رضا حسینی (مدال برنز) را کسب کردند و روح الله عادل پور مربی شهرستان لنده و سرمربی تیم منتخب اعزامی استان در این دوره از مسابقات نیز به عنوان مربی برتر معرفی و کاپ مخصوص این عنوان را به نام خود ثبت کرد.

انتهای پیام/۸۲٠۱۳منبع: فارس