کد خبر : 83647

مجید فرهزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با بیان اینکه بیش از ۱۰ متقاضی تولید برق بالای یک مگابایت در استان به بانک عامل معرفی شده است، گفت: شرکت برق استان آمادگی نصب انشعاب تا سقف تولید ۱۵۰ مگابایت برای مشترکین صنعتی را دارد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری […]


مجید فرهزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با بیان اینکه بیش از ۱۰ متقاضی تولید برق بالای یک مگابایت در استان به بانک عامل معرفی شده است، گفت: شرکت برق استان آمادگی نصب انشعاب تا سقف تولید ۱۵۰ مگابایت برای مشترکین صنعتی را دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه به ازای تولید هر کیلووات ۱۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت می‌شود افزود: بانک عامل پرداخت تسهیلات برای مشترکین روستایی خانگی مشخص شده است اما تاکنون هیچ متقاضی به بانک معرفی نشده است.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان آمادگی نصب تجهیزات برای ۱۵۰ مشترک روستایی خانگی را دارد، اضافه کرد: این ظرفیت قابلیت افزایش به ۲ تا ۳ هزار مشترک را دارد.

فرهزاد در ادامه با بیان اینکه با متقاضیان تولید، قرارداد ۲۰ ساله بسته می‌شود و هزینه برق خریداری شده ماهیانه به سرمایه‌گذار پرداخت می‌شود، اظهار کرد: در خصوص پرداخت تسهیلات به متقاضیان شهری با بانک‌ها وارد مذاکره شده‌ایم اما متاسفانه تاکنون توافقی حاصل نشده است.
انتهای پیام/۳۳۳۹/ممنبع: فارس