کد خبر : 84471

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، پدافند ضدهوایی سوریه موفق به انهدام یک فروند موشک مهاجم بر فراز شهر مصیاف شد. در همین ارتباط یک منبع نظامی سوریه اعلام کرده است که پدافند هوایی این کشور یک موشک متخاصم که از شمال لبنان به سمت مصیاف شلیک شده بود را شناسایی و آن […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، پدافند ضدهوایی سوریه موفق به انهدام یک فروند موشک مهاجم بر فراز شهر مصیاف شد.

در همین ارتباط یک منبع نظامی سوریه اعلام کرده است که پدافند هوایی این کشور یک موشک متخاصم که از شمال لبنان به سمت مصیاف شلیک شده بود را شناسایی و آن را قبل از رسیدن به هدف منهدم کرد.

رژیم صهیونیستی به این خبر واکنشی نشان نداده و از طرف دیگر جزئیات بیشتری نیز از این خبر منتشر نشده، اما صهیونیست‌ها طی ماه‌های گذشته بارها مدعی حمله به نقاطی در داخل سوریه شده‌اند.

برخی از حملات و تجاوزات رژیم صهیونیستی از طریق موشک پراکنی و یا حملات جنگنده‌هایی بوده است که از حریم هوایی لبنان انجام شده‌ و با اعتراض سوریه و لبنان روبرو شده است.

دولت دمشق همچنین تا کنون در چند نوبت طی نامه‌هایی به دبیر کل سازمان ملل و شورای امنیت این سازمان خواستار مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی شده، هرچند سازمان ملل تا کنون در این ارتباط سکوت کرده است.منبع: مهر