کد خبر : 83395

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت الاسلام حسین معصومی شامگاه شنبه در مراسم نشست صمیمی فعالان شاهد و ایثارگر خراسان رضوی گفت: اشتغال ایثارگران مشکل اصلی ما است. مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه توسعه روستایی را مورد توجه قرار دادیم، اظهار کرد: خدمت به جامعه ایثارگران را وظیفه خود […]


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت الاسلام حسین معصومی شامگاه شنبه در مراسم نشست صمیمی فعالان شاهد و ایثارگر خراسان رضوی گفت: اشتغال ایثارگران مشکل اصلی ما است.

مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه توسعه روستایی را مورد توجه قرار دادیم، اظهار کرد: خدمت به جامعه ایثارگران را وظیفه خود می‌دانیم که مسؤولان استانی نیز در این زمینه همراه ما شده‌اند و این حرکت را ادامه می‌دهیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ فردی اجازه اینکه بتواند میزان درصد جانبازی ایثارگری فردی را کاهش دهد، خاطرنشان کرد: اصل درصد کم نمی شود.

معصومی با یادآوری اینکه خبرنگاران با آرامش خاطر پیگیر مسائل باشند، متذکر شد: ما در بنیاد شهید مسائل را پیگیری می کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران خراسان رضوی با تاکید بر انتشار اخبار دقیق تصریح کرد: اگر خبری منتشر شود که احساسات افراد را جریحه‌دار کند قابل جبران نیست.

وی یادآور شد: نقد با اعتراض متفاوت است، خبرنگار باید اخبار صحیح را منتشر کند و اگر نقد منصفانه باشد  هیچ اشکالی ندارد و رهبر انقلاب نیز به نقد منصفانه تاکید داشته اند.

انتهای پیام/۷۰۰۶۱

 منبع: فارس