کد خبر : 83822

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سید موسی خادمی ظهر امروز در آئین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی در لرستان بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی لرستان از ساعات اولیه سیل برای خدمت‌رسانی به مردم حضور گسترده‌ای  داشت. وی، ضمن تشکر از از حضور میدانی وزیر راه و شهرسازی در […]


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سید موسی خادمی ظهر امروز در آئین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی در لرستان بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی لرستان از ساعات اولیه سیل برای خدمت‌رسانی به مردم حضور گسترده‌ای  داشت.

وی، ضمن تشکر از از حضور میدانی وزیر راه و شهرسازی در هنگام وقوع سیل لرستان، افزود: مهمترین نیاز مردم سیل‌زده در روزهای ابتدایی برقراری راه ارتباطی بود که  خوشبختانه به خوبی این اقدام را انجام دادیم.

استاندار لرستان اظهار کرد: مجموعه دولت در حوزه مدریت سیل در لرستان به خوبی عمل کرد و این مدیریت در تاریخ کشور کم نظیر بود.

خادمی با اشاره به اینکه برای بازگرداندن شرایط مناطق سیل زده لرستان به حالت عادی باید اقدامات بسیاری انجام دهیم، تصریح کرد: امیدواریم با حمایت مسؤولان کشوری محور جایگزین خرم‌آباد به پلدختر با سرعت هر چه بیشتر تکمیل گردد.

انتهای پیام/
 منبع: فارس