کد خبر : 84437

به گزارش خبرگزاری فارس، خلبان بسیجی، «مجید فتحی نژاد» صبح امروز در فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی در حالی که سوار یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی بود، به علت نقص فنی هواپیماش سقوط کرد و به یاران شهیدش پیوست. پیکر مجید فتحی نژاد امشب ساعت ۲۱ برای وداع با دوستان و یارانش به معراج شهدای […]


به گزارش خبرگزاری فارس، خلبان بسیجی، «مجید فتحی نژاد» صبح امروز در فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی در حالی که سوار یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی بود، به علت نقص فنی هواپیماش سقوط کرد و به یاران شهیدش پیوست.

پیکر مجید فتحی نژاد امشب ساعت ۲۱ برای وداع با دوستان و یارانش به معراج شهدای تهران می رود.

گفتنی است مراسم تشییع مجید فتحی نژاد فردا ساعت ۹ صبح از مقابل مسجد قدس شهرک غرب خواهد بود و سپس پیکرش در قطعه ۲۶ گلزار شهدای بهشت زهرا به خاک سپرده می شود.

مجید فتحی نژاد از بنیانگذاران یگان فاتحان بسیج و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانباز جنگ تحمیلی و از رزمندگان غیور مدافعان حرم بود و با تربیت خلبانان بسیجی، فعالیت زیادی در حوزه هواپیما‌های فوق سبک کشور داشت.

همچنین فتحی نژاد نخستین فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان هواپیمایی کشوری بود که همواره دغدغه زیادی در تربیت نیرو‌های متعهد و بسیجی در عرصه خلبانی داشت. وی استادی با اخلاق، صبور، متعهد و بسیار تلاشگر بود و جان خویش را نیز در همین راه تقدیم آرمان‌های مقدس خود کرد.

 

انتهای پیام/رمنبع: فارس