کد خبر : 83655

محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار فارس در البرز گفت: در پی ارجاع پرونده های متعدد گردنبندقاپی از سوی یک راکب موتورسوار در مناطق مختلف کرج به پایگاه یکم پلیس آگاهی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم در دستورکار این پلیس قرار گرفت. رئیس پلیس آگاهی استان البرز […]


محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار فارس در البرز گفت: در پی ارجاع پرونده های متعدد گردنبندقاپی از سوی یک راکب موتورسوار در مناطق مختلف کرج به پایگاه یکم پلیس آگاهی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم در دستورکار این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: براساس اظهارات مالباختگان در خصوص مشخصات ظاهری سارق و چهره نگاری از چهره فرضی متهم و مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار، سارق مورد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه نامبرده مقادیری گردنبند طلای سرقتی کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم از سارقان سابقه دار است، اظهار کرد: نامبرده ظهر هنگام و در معابر خلوت به سمت عابران خانم حرکت کرده و به بهانه پرسیدن آدرس اقدام به قاپیدن گردنبند آن ها می کرد که به این شیوه تاکنون به ۲۰ فقره گردنبندقاپی اعتراف کرد؛ تاکنون ۱۰ نفر از مالباختگان شناسایی شده اند و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

انتهای پیام/د/۱۱۰۵/س/۱

 منبع: فارس