کد خبر : 84001

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، هادی حق‌شناس عصر امروز در مراسم روز خبرنگار که به همت خانه مطبوعات استان گلستان در هتل جهانگردی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاران، صیادان عرصه خبر هستند و آنها خبر را صید و شکار می‌کنند. وی با بیان اینکه تفاوت معناداری بین حرفه خبرنگاری با سایر هنرها […]


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، هادی حق‌شناس عصر امروز در مراسم روز خبرنگار که به همت خانه مطبوعات استان گلستان در هتل جهانگردی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاران، صیادان عرصه خبر هستند و آنها خبر را صید و شکار می‌کنند.

وی با بیان اینکه تفاوت معناداری بین حرفه خبرنگاری با سایر هنرها است، تصریح کرد: خبرنگاران برای انعکاس اخبار به روز بسیار صادقانه زحمت می‌کشند، رسالت خبرنگاری بسیار سنگین است.

استاندار گلستان از حرفه خبرنگاری به عنوان یک حرفه ماندگار در جامعه یاد کرد و افزود: خبرنگاران یک رسالت سنگینی بر دوش دارند و مهمترین هدف آنها رساندن صدای مردم به گوش دولت است.

حق‌شناس با اشاره به اینکه فاصله‌ای بین دولت و جامعه وجود دارد، اظهار کرد: رسانه‌‌ها با انعکاس خدمات نظام می‌توانند در جامعه اعتمادآفرینی کنند.

انتهای پیام/۸۳۰۱۹منبع: فارس