کد خبر : 83862

به گزارش خبرگزاری فارس از بهاباد، حسن ابوالقاسمی بهابادی شامگاه پنج شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران بهاباد اظهار داشت: به طور کلی خبرنگار در محل وقوع رویدادها، چشم و گوش رسانه و چشم و گوش مردم است. او باید با استفاده از ویژگی‌های خدادادی و نیز خصوصیاتی که در دوره‌های آموزشی دیده، به کشف […]


به گزارش خبرگزاری فارس از بهاباد، حسن ابوالقاسمی بهابادی شامگاه پنج شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران بهاباد اظهار داشت: به طور کلی خبرنگار در محل وقوع رویدادها، چشم و گوش رسانه و چشم و گوش مردم است. او باید با استفاده از ویژگی‌های خدادادی و نیز خصوصیاتی که در دوره‌های آموزشی دیده، به کشف حقیقت‌ها بپردازد و آن را در کمترین زمان به مخاطبان خود برساند.

شهردار بهاباد تصریح کرد: روز خبرنگار با خون شهدایی چون محمود صارمی، حسن باقری و جاویدالاثرهایی مانند کاظم اخوان نگاشته شده و پاسداشت آن بزرگداشت درخشش زندگی رهپویانی است که با قلم میثاقی جاودانه بستند.

وی با قدردانی از زحمات خبرنگاران شهرستان بهاباد افزود: روز خبرنگار قدردانی از زحمات فرهیختگانی است که مجاهدانه برای بازگویی و انعکاس حقیقت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.

ابوالقاسمی بهابادی بابیان اینکه انعکاس واقعیت‌های جامعه، بصیرت افزایی، امانت‌داری و حفظ اقتدار و عزت نظام از وظایف اصلی خبرنگاران است، ادامه داد: امروز داشتن مواضع انقلابی و ارزش‌مداری نخستین و مهمترین رسالت خبرنگاران است.

لازم به ذکر است در پایان از سوی شهرداری بهاباد با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران بهابادی تجلیل شد.

 

انتهای پیام/۳۴۰۴منبع: فارس