کد خبر : 84026

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مسیح الله معصومی شنبه شب در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه شهری اظهار کرد: شهرداری زنجان در طول حدود دو سال گذشته اقدامات متعددی در راستای مدیریت شهری انجام داده است. شهردار زنجان با بیان اینکه اطلاع‌رسانی این اقدامات به مردم بدون حضور و فعالیت خبرنگاران ممکن نبود، اضافه […]


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مسیح الله معصومی شنبه شب در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه شهری اظهار کرد: شهرداری زنجان در طول حدود دو سال گذشته اقدامات متعددی در راستای مدیریت شهری انجام داده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه اطلاع‌رسانی این اقدامات به مردم بدون حضور و فعالیت خبرنگاران ممکن نبود، اضافه کرد: رسانه‌ها در زنجان فعالیت خوبی در انعکاس عملکرد شهرداری داشتند.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران همراه مجموعه شهرداری بوده و در انعکاس عملکرد آنها نقش بسزایی داشتند، بیان کرد: خبرنگاران بازوان توانمند مجموعه شهری هستند.

معصومی با اشاره به اینکه از ابتدای کار در زنجان تلاشم بر فعالیت صادقانه بوده است، تصریح کرد: از خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز می‌خواهیم که ما را در این زمینه همراهی کنند.

شهردار زنجان در ادامه به مبحث آسفالت و اقدامات روزانه شهرداری در کیفی‌سازی آن و البته لکه‌گیری اشاره کرد و گفت: اقدامات در چند هفته اخیر حتی بیشتر از قبل شده است.

در پایان این مراسم از خبرنگاران حوزه شهری در رسانه‌های مختلف نوشتاری، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری به مناسبت روز خبرنگارا تجلیل شد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۲۰منبع: فارس