کد خبر : 84928

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، ساعتی پیش با برگزاری جلسه فوق‌العاده و به ریاست معاون فرماندار گرگان، «حمیدرضا آقاملایی» با رای اعضای حاضر به عنوان رییس سال سوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرگان انتخاب شد. همچنین در این جلسه «محمدابراهیم جرجانی» به عنوان نایب رییس، «حسین ربیعی» به عنوان سخنگو و «ناصر گرزین» […]


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، ساعتی پیش با برگزاری جلسه فوق‌العاده و به ریاست معاون فرماندار گرگان، «حمیدرضا آقاملایی» با رای اعضای حاضر به عنوان رییس سال سوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گرگان انتخاب شد.

همچنین در این جلسه «محمدابراهیم جرجانی» به عنوان نایب رییس، «حسین ربیعی» به عنوان سخنگو و «ناصر گرزین» به عنوان منشی انتخاب شدند.

رئیس جدید شورای اسلامی شهر گرگان در نخستین واکنش و اظهارنظر در خصوص انتخابش به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر گرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما یک خانواده هستیم و من همیشه رویکردم مردم و منافع مردم بوده است.

آقاملایی ادامه داد: ما باید کار را به سمتی ببریم که ۹ عضو شورا به همراه شهردار گرگان به ۱۰ عضو تبدیل شویم و اینکه چه کسی یا کسانی به من رای دادند یا چه تیمی رای داده و نداده خیلی مهم نیست.

وی تصریح کر: هدف ما خدمت به مردم است و جا دارد از کسانی که به من اعتماد کردند تشکر کنم و از همه خواهش می‌کنم به شهردار گرگان و همدیگر کمک کنیم که شهر را به نقطه خوبی برسانیم و در پایان چهار سال فعالیت رضایتمندی نسبی را از مردم داشته باشیم.

انتهای پیام/۸۳۰۰۴منبع: فارس