کد خبر : 83662

داریوش وکیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، با تأکید بر حفظ حرمت شهدا و خانواده آنان اظهار داشت: همانطور که قبلا گفته شد، اداره حقوقی بنیاد شهید استان اصفهان به‌طورجدی پیگیر مسأله اهانت به شهدا و خانواده آن‌ها، به‌خصوص این مورد اخیر است. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ادامه […]


داریوش وکیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، با تأکید بر حفظ حرمت شهدا و خانواده آنان اظهار داشت: همانطور که قبلا گفته شد، اداره حقوقی بنیاد شهید استان اصفهان به‌طورجدی پیگیر مسأله اهانت به شهدا و خانواده آن‌ها، به‌خصوص این مورد اخیر است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ادامه داد: اداره حقوقی بنیاد شهید طی چند روز اخیر شکایت خود از فرد هتاک را به صورت مکتوب به دادستانی استان تقدیم کرده است، ما هم منتظر هستیم تا هر چه سریع‌تر دادستانی استان این موضوع را پیگیری و برابر قانون با فرد هتاک برخورد کند.

وی اذعان داشت: یکی از وظایف ذاتی بنیاد شهید، پاسداری از جایگاه خون شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده آنان است و هرگونه توهین و هتک حرمت به این عزیزان  را قاطعانه پیگیری خواهد کرد.

به گزارش فارس، چند روز گذشته  توهین یکی از کاربران فعال فضای مجازی خانواده شهدا منجر ‌به ناراحتی و اعتراض گسترده مردم، همچنین خانواده معظم شهدا و جامعه ایثارگری استان اصفهان شده است.

انتهای پیام/۶۳۱۰۶/م۲۰/منبع: فارس