کد خبر : 83478

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، علی بهادر در نشست شورای تأمین شهرستان شیراز که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس، فرماندار و دیگر اعضا، برگزار شد، از آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی، اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستان‌ها برای ارائه خدمات درمانی خبر داد. رئیس […]


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، علی بهادر در نشست شورای تأمین شهرستان شیراز که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس، فرماندار و دیگر اعضا، برگزار شد، از آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی، اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستان‌ها برای ارائه خدمات درمانی خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: همچنین نیروهای اورژانس ۱۱۵ شیراز، تیم‌های سلامت روان معاونت بهداشت دانشگاه در حالت آماده باش به سر می‌برند.

وی افزود: این حادثه تا کنون دو مصدوم اعزام به بیمارستان داشته است که هر دو پس از دریافت خدمات درمانی ترخیص شدند.

بهادر یادآور شد: ۶ دستگاه آمبولانس، اتوبوس آمبولانس، موتورلانس اورژانس و خودرو فرماندهی در محل آتش‌سوزی مستقر هستند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اهالی این منطقه خواست که به هیچ عنوان در محل حادثه رفت و آمد نکنند و نیز خانواده‌هایی که در بین آنها بیمارانی با مشکلات مزمن، تنفسی، قلبی و ریوی هستند، تا بازگشت به شرایط عادی، در دیگر نقاط شیراز سکنی داشته باشند.

انتهای پیام/
 منبع: فارس