کد خبر : 59226

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه تهران با موضوع تشریح برنامه‌ها و تمهیدات سالگرد ۹ دی، اظهار داشت: نه دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی و حماسه ای ماندگار در کارنامه ملت مقاوم و صبور ایران است و […]


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه تهران با موضوع تشریح برنامه‌ها و تمهیدات سالگرد ۹ دی، اظهار داشت: نه دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی و حماسه ای ماندگار در کارنامه ملت مقاوم و صبور ایران است و جلوه ای از صلابت مردم در برابر فتنه گران و اربابان آنها بود.

وی افزود: در ایام فتنه عناصر و کارمندان برخی سفارتخانه‌های خارجی از فتنه‌گران حمایت کردند که سفارت انگلیس یکی از مراکز اصلی حمایت از فتنه گران بود. برخی مقامات غربی نیز صراحتا اعلام کردند که درب‌های سفارت ما به روی اغتشاش گران باز است. مجموعه رخدادهای فتنه ۸۸ نشان داد که استکبار جهانی ارزشهای انقلابی ملت ایران را هدف قرار گرفته اند.

حجت الاسلام محمودی ادامه داد: آنچه می توانست این فتنه را خاموش کند، حضور پرصلابت ملت ایران بود که ۹ دی باطل السحر تمام این فتنه ها بود که با حضور خود خط بطلان بر سیاست ها و اهداف استکبار و ایادی داخلی آنها کشیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه تا زمانی که انقلاب اسلامی بر روی اصول خود ایستاده است فتنه تمام نخواهد شد، گفت: جای تاسف است که برخی امروز به جای اینکه فتنه را محکوم کنند، شعار رفع حصر سران فتنه را می دهند.

وی با تاکید بر اینکه روشنگری در فضای رسانه ای و فضای مجازی رسالتی است که بر دوش همه دلسوزان انقلاب است، تصریح کرد: امسال در روز ۹ دی در سراسر کشور تجمع انقلابی ملت ایران برگزار خواهد شد و در تهران در میدان امام حسین راس ساعت ۱۰ صبح شاهد گام های استوار مردم انقلابی تهران خواهیم بود که ایستادگی خود در برابر استکبار و نفوذی های داخلی را به نمایش خواهد گذاشت.

محمودی با بیان اینکه سخنران این مراسم سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه خواهد بود، افزود: ملت ایران با حضور خود نشان خواهد داد که فریب عمر و عاص ها و ابوموسی اشعری های زمان را نخواهد خورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان گفت: از همه مردم تهران دعوت می کنم که با حضور در این مراسم نشان دهند که همان مردم تهران در سال ۸۸ هستند که با تمام قوا در دهان استکبار کوبیدند و امروز هم از انقلاب پاسداری می کنند.

انتهای پیام/منبع: فارس