کد خبر : 59196

محمد احمدی، معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست در گفت ‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس اظهار داشت: از ۹۴۰ هزار کارت سوخت برگشت خورده در پست حدود ۲۶۰ هزار کارت سوخت تغییر مالک و تغییر نشانی داشته‌اند که آدرس جدید آنها در حال استعلام از ناجا است. وی ادامه داد: ناجا آدرس‌های جدید آنها را […]


محمد احمدی، معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست در گفت ‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس اظهار داشت: از ۹۴۰ هزار کارت سوخت برگشت خورده در پست حدود ۲۶۰ هزار کارت سوخت تغییر مالک و تغییر نشانی داشته‌اند که آدرس جدید آنها در حال استعلام از ناجا است.

وی ادامه داد: ناجا آدرس‌های جدید آنها را به صورت برچسب تولید می‌کند و به پست تحویل می دهد و سپس مرسوله‌ها با بارکد جدید وارد شبکه توزیع می‌شوند.

احمدی افزود: حدود ۱۰۰ هزار کارت سوخت نیز در این سال‌ها باطل شده است.

به گفته مدیران شرکت پست، در سال‌‌های ۹۳ تا ۹۶ حدود ۹۴۰ هزار کارت سوخت به دلیل بی رغبتی مردم و بلااستفاده بودن کارت‌ها، در شرکت پست برگشت خورده است که تا هفته آینده تمامی کارت‌ها توزیع خواهد شد و اکنون نیز کد پی‌گیری تمام کارت‌های موجود در سایت پست مشخص شده است.

مالکان خودرو با مراجعه به سایت شرکت پست به نشانی و درج شماره VIN خودرو در بخش پیگیری کارت سوخت در سامانه «پیگیری مرسولات سازمانی» می‌توانند از آخرین وضعیت نحوه دریافت کارت سوخت خود مطلع شوند.

انتهای پیام/منبع: فارس