کد خبر : 58866

به گزارش خبرگزاری فارس، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید ایران پس از تساوی امیدها مقابل اردن اظهار داشت: به نظرم مسابقه‌ای بود که کاملا ما را به هدفمان رساند، هر دو تیم بازی محکمی داشتند اما تیمی که بازی را دیکته کرد ما بودیم و شانس بیشتری داشتیم، برنده نشدیم اما از نحوه سازماندهی […]


به گزارش خبرگزاری فارس، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال امید ایران پس از تساوی امیدها مقابل اردن اظهار داشت: به نظرم مسابقه‌ای بود که کاملا ما را به هدفمان رساند، هر دو تیم بازی محکمی داشتند اما تیمی که بازی را دیکته کرد ما بودیم و شانس بیشتری داشتیم، برنده نشدیم اما از نحوه سازماندهی و تاکتیکی بازیکنان بسیار بالغ بودند و از نظر کیفیت هم این بازی، تایید کرد که بازیکنان کیفیت بالایی دارند، دو برد ما مقابل سوریه و عمان هم نشان داده که در مسیر خوبی قرار داریم و تیمی هستیم که مستحق راه یافتن به دور دوم مقدماتی المپیک هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان اردن خیلی محکم بازی کردند و خیلی قوی‌تر از سوریه بودند، آن‌ها نشان دادند که تیم خوبی هستند. ما امروز برای بازی سرحال بودیم و به آن‌ها شانسی ندادیم که بر بازی مسلط باشند. به لحاظ سازمان بازی ما مسلط بودیم.

انتهای پیام/

 منبع: فارس