کد خبر : 59557

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز (یکشنبه) با برگزاری شش دیدار پیگیری شد. در حساس‌ترین بازی هفته تیم صدرنشین شهرداری ورامین به مصاف شاگردان جبار قوچان‌نژاد در تیم پیام خراسان رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود شهرداری ورامین خاتمه پیدا کرد. در دیگر بازی […]


به گزارش خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز (یکشنبه) با برگزاری شش دیدار پیگیری شد. در حساس‌ترین بازی هفته تیم صدرنشین شهرداری ورامین به مصاف شاگردان جبار قوچان‌نژاد در تیم پیام خراسان رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود شهرداری ورامین خاتمه پیدا کرد.

در دیگر بازی هفته تیم رده دومی پیکان مقابل تیم عقاب نهاجا صف‌آرایی کرد. نبرد شاگردان محمد ترکاشوند و فرهاد نفرزاده در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به نفع پیکان تمام شد.

شاگردان محمدرضا سالک در تیم خاتم اردکان که هفته گذشته با نتیجه ۳ بر صفر مقابل تیم شهرداری گنبد متحمل شکست شده بودند این هفته رو در روی تیم قعرنشین و بدون پیروزی دورنا ارومیه قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود خاتم خاتمه پیدا کرد.

نتایج کامل دیدارهای هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

شهرداری ورامین ۳ – پیام مشهد صفر

سایپا تهران – فولاد سیرجان (در حال برگزاری) 

کاله مازندارن – شهرداری تبریز(در حال برگزاری)

عقاب نهاجا یک – پیکان تهران ۳

شهرداری ارومیه – شهرداری گنبد (در حال برگزاری)

خاتم اردکان ۳ – دورنا ارومیه یک

انتهای پیاک/منبع: فارس