کد خبر : 59707

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی در دیدار دکتر احمد رضا خزایی، مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی که در دفتر مدیر حوزه‌های علمیه در قم برگزار شد، بر همکاری بیشتر حوزه علمیه و سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدن طلاب المصطفی تأکید کرد. وی گفت: بیمه […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی در دیدار دکتر احمد رضا خزایی، مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی که در دفتر مدیر حوزه‌های علمیه در قم برگزار شد، بر همکاری بیشتر حوزه علمیه و سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدن طلاب المصطفی تأکید کرد.

وی گفت: بیمه درمانی طلاب دغدغه مسئولان جامعه المصطفی و مدیریت حوزه‌های علمیه است و امید است با برگزاری جلساتی این دغدغه هر چه زودتر رفع شود.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه پیشنهادی هم برای همکاری حوزه و سازمان تأمین اجتماعی در مسائل فرهنگ سازی بیمه تأمین اجتماعی در جامعه از سوی شبکه تبلیغ و طرح هجرت حوزه، مبلغان و مطالعه سایر قلمروها داد و بر ارائه گفتگو جامع و رسیدن به تفاهم نامه دو نهاد تأکید کرد.

آیت الله اعرافی افزود: کشور و جامعه در شرایط بسیاری سختی از نظر اقتصادی قرار دارد که یکی از آنها تأمین بیمه بیکاران است. امید است با تلاش فراوان و مدیریت صحیح این مشکلات هر چه زودتر رفع شود.منبع: مهر