کد خبر : 58679

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از قطر، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه در شرایطی آغاز شد که علیرضا جهانبخش مستقیما از فرودگاه دوحه راهی استادیوم شد و در کنار سعید عزت اللهی، علی قلی زاده، کریم انصاری فرد و علی کریمی بازی را از روی […]


به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از قطر، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه در شرایطی آغاز شد که علیرضا جهانبخش مستقیما از فرودگاه دوحه راهی استادیوم شد و در کنار سعید عزت اللهی، علی قلی زاده، کریم انصاری فرد و علی کریمی بازی را از روی سکو تماشا کرد.

*پیش از شروع بازی کارلوس کی روش به سمت سرمربی تیم ملی فلسطین رفت و هدیه‌ای را به وی اهدا کرد. کی روش پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را به سرمربی فلسطین داد که با استقبال وی رو به رو شد.

*در ابتدای مسابقه میلاد محمدی از اعلام اوتی که به سود فلسطین گرفته شد تعجب کرد و خطاب به کمک داور گفت:«My Friend»!

*روزبه چشمی که طی یکی دو سال اخیر مرتب در تیم ملی در پست دفاع وسط به میدان رفت امروز توسط کی روش به پست هافبک دفاعی منتقل شده است. منتظری و کنعانی زادگان ۲ مدافع وسط ما در این دیدار هستند.

* در ۱۰ دقیقه ابتدایی مسابقه مهدی ترابی فرصت خوبی داشت که ضربه وی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

* در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی فیزیکی دو تیم باعث شد تا داور چند بار بازی را متوقف کند که این موضوع اعتراض کادر فنی و بازیکنان دو تیم را در پی داشت.

دیدار دو تیم تا دقیقه ۱۷ بدون گل در جریان است.

انتهای پیام/منبع: فارس