کد خبر : 59137

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات ۷ وزن دوم مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امروز (پنجشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: کشتی آزاد: ۷۹ کیلوگرم: ۱- علیرضا قاسمی (تهران) ۲- محمدرضا آرش (لرستان) ۳- مجتبی اصغری (گیلان) و […]


به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات ۷ وزن دوم مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امروز (پنجشنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۷۹ کیلوگرم: ۱- علیرضا قاسمی (تهران) ۲- محمدرضا آرش (لرستان) ۳- مجتبی اصغری (گیلان) و علی سوادکوهی (مازندران) ۵- ابراهیم قلی پور (مازندران) و عباس یزدانی (همدان) ۷- علیرضا پیری (اردبیل) ۸- امیر موذنی (اصفهان) ۹- علی شهبازی (همدان) ۱۰- محمد عبداله زاده (سمنان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین رمضانیان (مازندران) ۲- دانیال شریعتی نیا (همدان) ۳- هادی وفایی پور (همدان) و جلال منان (تهران) ۵- علی آرین پور (کرمانشاه) ۶- سجاد عزیزی (تهران) ۷- محسن یوسف نیا (کرمانشاه) ۸- اشکان مردانی (لرستان) ۹- مسعود خواجه صالحانی (تهران) ۱۰- جواد نظری (کرمانشاه)

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- نعیم حسن زاده (مازندران) ۲- علیرضا گرزبر (لرستان) ۳- وحید یوسفوند (لرستان) و سید مهدی هاشمی (مازندران) ۵- رسول ابراهیمی (آذربایجان شرقی) و محمد مرادی (کرمانشاه) ۷- امیر یاری (البرز) ۸- الیاس بختیاری (البرز) ۹- امیرحسین میرباباشهای (گیلان) ۱۰- امیرحسین جهانشاهی (توابع تهران)

کشتی فرنگی:

۶۰ کیلوگرم: ۱- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) ۲- بهروز ملکی (خوزستان) ۳- رضا مردی (قم) و فرزاد غیبی نیا (خوزستان) ۵- علی رستار (کرمان) و یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) ۷- محمد محرابی (البرز۹ ۸- حسین جاویدی (فارس) ۹- امیرمحمد یارمحمدزدهی (خراسان رضوی) ۱۰- کیانوش غضنفریان (مازندران)

۶۷ کیلوگرم: ۱- حامد تاب (خوزستان) ۲- حسین اسدی (خوزستان) ۳- وحید میرفتح اللهی (تهران) و احمد خرسانی (خوزستان) ۵- امین بذرگر (فارس) و مصطفی بهزادی مقدم (البرز) ۷- بهرام معروف خانی (اردبیل) ۸- رضا قهرمانی (مرکزی)

۸۲ کیلوگرم: ۱- هادی علیزاده پورنیا (قم) ۲- جمال اسماعیلی (تهران) ۳- مهرداد بهرامی (توابع تهران) ۴- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۵- سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) و امیر شاهپروری (البرز) ۷- سیاوش دوستداریان (لرستان) ۸- فردین عبدولی (خوزستان) ۹- علیرضا فتاحی (خوزستان) ۱۰- محمدعلی حیدری (قم)

۹۷ کیلوگرم: ۱- ابوالضل سید مهدوی (توابع تهران) ۲- حسن آریایی نژاد (مازندران) ۳- مهدی بالی (مازندران) ۴- محمد بیرانوند (خوزستان) ۵- محمد ریاحی دهکری (سیستان و بلوچستان) ۶- وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۷- آرمان علیزاده (خوزستان) ۸- روح اله ناصری (کرمانشاه) ۹- مهدی زودآشنا (لرستان) ۱۰- امیرحسین کریمی (کرمانشاه)

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

۶۰ کیلوگرم:

فینال: شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده – بهروز ملکی (خوزستان) (۸- ۳)
رد ه بندی:
رضا مردی (قم)، برنده – علی رستار (کرمان) (۶- ۳)
فرزاد غیبی نیا (خوزستان) – یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) (کشتی نگرفت)

۶۷ کیلوگرم:
فینال: حامد تاب (خوزستان)، برنده – حسین اسدی (خوزستان) (۱۰- ۵)
رده بندی:
وحید میرفتح اللهی (تهران)، برنده – امین بذرگر (فارس) (۳- ۱)
احمد خرسانی (خوزستان)، برنده – مصطفی بهزادی مقدم (البرز) (۴- صفر)

۸۲ کیلوگرم: 
فینال: هادی علیزاده پورنیا (قم)، برنده – جمال اسماعیلی (تهران) (۴- ۱)
رده بندی:
مهرداد بهرامی (توابع تهران)، برنده – سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) (شرکت نکرد)
عباس مهدی زاده (اصفهان)، برنده – امیر شاهپروری (البرز) ( ۷- ۵)

۹۷ کیلوگرم:
فینال: ابوالفضل سید مهدوی (تهران)، برنده  – حسن آریائی نژاد (مازندران) (۹- ۱)
رده بندی:
مهدی بالی (مازندران)، برنده – محمد ریاحی (سیستان و بلوچستان) (شرکت نکرد)
محمد بیرانوند (خوزستان)، برنده – وحید دادخواه (خراسان رضوی) (۱- ۲ مصدوم شد)

کشتی آزاد:

۷۹ کیلوگرم: 
فینال: علیرضا قاسمی (تهران)، برنده  – محمدرضا آرش (لرستان) (۵ – صفر)
رده بندی:
مجتبی اصغری (گیلان)، برنده – ابراهیم قلی پور (مازندران) (۵- ۱)
علی سوادکوهی (مازندران)، برنده – عباس یزدانی (همدان) (۲- ۳ ضربه فنی)

۹۷ کیلوگرم: 
فینال: حسین رمضانیان (مازندران)، برنده- دانیال شریعتی نیا (همدان) (۱۰- ۹)
رده بندی:
هادی وفایی پور (همدان)، برنده – علی آرین پور (کرمانشاه) (۶- ۲ ضربه فنی)
جلال منان (تهران)، برنده – سید معین موسوی (دیسکالیفه)

۱۲۵ کیلوگرم: 
فینال: نعیم حسن زاده (مازندران)، برنده – علیرضا گرزبر (لرستان) (۲- ۱)
رده بندی:
وحید یوسف وند (لرستان)، برنده – رسول ابراهیمی (آذربایجان شرقی) (۷- صفر)
سید مهدی هاشمی (مازندران)، برنده – محمد مرادی (کرمانشاه) (۶- ۸)

انتهای پیام/



منبع: فارس