کد خبر : 59660

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تراکتورسازی بعد از حدود ۱۲ روز تعطیلی تمرینات خود را زیر نظر امیرحسین پیروانی و کاظم محمودی از روز پنج‌شنبه آغاز کرد. تمرینات این تیم در شرایطی آغاز شد که محمد تقوی سرمربی موقت تراکتورسازی غایب بود. با وجود گذشت ۵ روز از شروع تمرینات تقوی هنوز به ایران […]


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تراکتورسازی بعد از حدود ۱۲ روز تعطیلی تمرینات خود را زیر نظر امیرحسین پیروانی و کاظم محمودی از روز پنج‌شنبه آغاز کرد. تمرینات این تیم در شرایطی آغاز شد که محمد تقوی سرمربی موقت تراکتورسازی غایب بود.

با وجود گذشت ۵ روز از شروع تمرینات تقوی هنوز به ایران بازنگشته و بازیکنان کار خود را زیرنظر پیروانی و محمودی دنبال می‌کنند. 

البته این تعطیلات اضافی با هماهنگی مسئولان باشگاه تراکتورسازی اتفاق افتاده و با مسئله‌ای که برای بازیکنان خارجی این تیم به وجود آمد کاملا متفاوت است.  

از یک سو ۳ بازیکن تراکتورسازی در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور دارندو از سوی دیگر اروین و استوکس هم هنوز به تبریز بازنگشتند. همچنین سوگیتا هافبک ژاپنی این تیم هم تا بعد از تعطیلات ابتدای سال میلادی به ایران باز نمی‌گردد. همه این موارد باعث شده تمرینات این تیم با خیل عظیمی از غایبان دنبال شود و شکل و شمایل تیمی خوبی وجود نداشته باشد.

البته طبق اعلام مسئولان باشگاه تراکتورسازی قرار است تقوی، استوکس و سوگیتا روز پنج‌شنبه به تبریز بازگردند.

انتهای پیام/امنبع: فارس