کد خبر : 58368

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، شاگردان کارلوس کی‌روش از ساعت ۱۷ امروز به وقت دوحه در کمپ اسپایر تمرینات خود را پیگیری کردند. *پیش از شروع تمرین بازیکنان تیم ملی را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفتگو پرداخت. *در تمرین امروز تیم ملی ۲۱ بازیکن حضور داشتند […]


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از قطر، شاگردان کارلوس کی‌روش از ساعت ۱۷ امروز به وقت دوحه در کمپ اسپایر تمرینات خود را پیگیری کردند.

*پیش از شروع تمرین بازیکنان تیم ملی را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفتگو پرداخت.

*در تمرین امروز تیم ملی ۲۱ بازیکن حضور داشتند ضمن آنکه علی قلی‌زاده به دلیل آسیب دیدگی فقط نظاره‌گر تمرین بود.وی بعد از دقایقی به سالن وزنه رفت.

*علی کریمی هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال امروز به صورت جداگانه زیر نظر پزشکان تمرین کرد. کریمی به دلیل گرفتگی عضله در کنار سایر ملی پوشان حضور نداشت و تمرینات اختصاصی انجام داد. هنوز وضعیت این بازیکن مشخص نیست.

 

*در اواسط تمرین امروز تیم ملی، کی روش بازیکنان را دور هم جمع کرد و با پخش کاور بین آنها تیمش را به دو گروه تقسیم کرد. ملی پوشان بعد از این اقدام کی روش در قالب تیم های نارنجی و سبز مشغول برگزاری فوتبال درون تیمی شدند.

*محمدحسین میثاقی به عنوان تهیه‌کننده ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ در تمرینات روزهای اخیر تیم ملی به همراه تیم تصویربرداری از حضور دارد و مشغول  تهیه گزارش از ملی‌پوشان است.

*گزارشگر شبکه تلویزیونی بین اسپورت در تمرین امروز حضور داشت و مشغول تصویر برداری و تهیه گزارش از تمرین تیم ملی فوتبال ایران بود. وی پس از ۳۰ دقیقه تهیه گزارش محل تمرین تیم ملی را ترک کرد.

 

*هنگامی که فوتبال درون تیمی در حال برگزاری بود رامین رضاییان به سمت مک در موت رفت تا توپ را از مربی تیم‌ملی بگیرد اما وی با یک حرکت تکنیکی مدافع تیم ملی را غافلگیر کرد که این موضوع با تعجب به بازیکنان روبرو شد.

*محمدرضا ساکت که به عنوان مشاور مهدی تاج به کشور قطر سفر کرده تمرینات ملی‌پوشان را از نزدیک نظاره کرد.

*شاگردان کارلوس کی‌روش این روزها در تمرینات خود را در کمپ اسپایر پیگیری می‌کنند که قرار است ملی‌پوشان در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی فلسطین بروند.

تیم ملی فوتبال ایران در جام ملتها با تیم های عراق،یمن و ویتنام همگروه است.
انتهای پیام/منبع: فارس