کد خبر : 58666

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن قاضی مدیر عامل جمعیت پیشکسوتان حامی سوادآموزی اظهار کرد: نمی‌خواهیم باری برای سواد‌آموزی باشیم، می‌خواهیم کمک کنیم. وی با بیان اینکه به سوادآموزی معتقدیم، گفت: عاشق سوادآموزی هستیم و هرکجا نیاز باشد در خدمت هستیم. علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری […]


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن قاضی مدیر عامل جمعیت پیشکسوتان حامی سوادآموزی اظهار کرد: نمی‌خواهیم باری برای سواد‌آموزی باشیم، می‌خواهیم کمک کنیم.

وی با بیان اینکه به سوادآموزی معتقدیم، گفت: عاشق سوادآموزی هستیم و هرکجا نیاز باشد در خدمت هستیم.

علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزشی – فرهنگی بین این سازمان و جمعیت پیشکسوتان حامی سواد، اظهار کرد: از سال ۹۰ به بعد که بخشی از قانون حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی تصویب شد، هرگونه اختیار عقد قرارداد از سازمان گرفته شد ضمن اینکه تعداد زیادی از نیروها با سرعت از سیستم خارج شدند اما نهایت تلاش ما در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه قرارداد با معلمان و برای بقیه همکاران خرید خدمات بود‌.

وی ادامه داد: از سال ۹۲ به بعد ۵۰۰ مؤسسه در سطح کشور طرف قرارداد استان‌ها و شهرستان ها هستند.

باقرزاده افزود: برای ارزشیابی پایانی در ۴ استان کار آزمایشی را در دست اقدام داریم که امتحانات را به بخش غیردولتی بسپاریم.

ایرج یعقوبی پیشکسوت سواد‌آموزی نیز در این مراسم گفت: تلاش جمعیت این است که کمک برای سواد‌آموزی در کشور باشد.
انتهای پیام/منبع: فارس