کد خبر : 58436

به گزارش خبرگزاری فارس، با برگزاری آخرین نشست ستاد عالی بازی‌های آسیایی که اواسط آذرماه تشکیل شد، کمیته‌ای دو نفره متشکل از اصغر رحیمی و علی رغبتی قرار شد با برگزاری نشست‌هایی با مسئولان و روسای فدراسیون‌های ورزشی برنامه آنها را برای المپیک ۲۰۲۰ بررسی کنند. با توجه به اینکه تکلیف روسای برخی از فدراسیون‌های […]


به گزارش خبرگزاری فارس، با برگزاری آخرین نشست ستاد عالی بازی‌های آسیایی که اواسط آذرماه تشکیل شد، کمیته‌ای دو نفره متشکل از اصغر رحیمی و علی رغبتی قرار شد با برگزاری نشست‌هایی با مسئولان و روسای فدراسیون‌های ورزشی برنامه آنها را برای المپیک ۲۰۲۰ بررسی کنند.

با توجه به اینکه تکلیف روسای برخی از فدراسیون‌های المپیکی از جمله کاراته، والیبال، قایقرانی، کشتی و … مشخص نیست، قرار شد این کمیته استارت کار را از رشته‌های مدال‌آور بزند.

با توجه به اینکه مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش تاکید دارد نشست ستاد عالی بازی‌های آسیایی روز دوشنبه این هفته تشکیل شود، این کمیته ۲ نفره برنامه فدراسیون وزنه‌برداری را گرفته و قرار است علی مرادی رئیس این فدراسیون در نشست ستاد عالی بازی‌های المپیک حاضر شود.

همچنین در صورتی که شرایط تکواندو نیز مناسب و برنامه‌های این فدراسیون مورد تاکید قرار بگیرد، رئیس فدراسیون تکواندو نیز در نشست ستاد عالی بازی‌های المپیک حضور خواهد داشت.

ستاد عالی بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ رسما کار خود را از اواسط آبان‌ماه آغاز کرده است.

انتهای پیام/سمنبع: فارس