کد خبر : 59619

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ویدئوهای ثبت‌شده توسط دوربین‌های مدار بسته که رسانه‌های آمریکا به آن دست یافته‌اند رفتار وحشیانه کارکنان یک مرکز نگهداری کودکان مهاجر (پناه‌جو) در آمریکا را با کودکان خردسال نشان می‌دهد.  در یک ویدئو که روزنامه «آریزونا ریپابلیک» منتشر کرده یکی از پرسنل یک مرکز کودکان مهاجر یک پسربچه را […]


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ویدئوهای ثبت‌شده توسط دوربین‌های مدار بسته که رسانه‌های آمریکا به آن دست یافته‌اند رفتار وحشیانه کارکنان یک مرکز نگهداری کودکان مهاجر (پناه‌جو) در آمریکا را با کودکان خردسال نشان می‌دهد. 

در یک ویدئو که روزنامه «آریزونا ریپابلیک» منتشر کرده یکی از پرسنل یک مرکز کودکان مهاجر یک پسربچه را روی زمین می‌کشد، به صورتش سیلی می‌زند و او را در کنار دیوار قرار می‌دهد. در بخش دیگر، یکی از کارکنان زن این مرکز کودک دیگری را روی زمین کشیده و او را به اتاقی منتقل می‌کند. 

 

طبق گزارش این روزنامه، این اتفاقات در مرکز «هسیندا دل سول» در شهر «یانگ‌تاون» ایالت آریزونا به وقوع پیوسته است. 

دفتر کلانتری بخش «مریکوپا» ابتدائاً به «سی‌ان‌ان» گفت که پس از تحقیق درباره ادعاهای مطرح‌شده در این خصوص به این نتیجه رسیده که اقدامات مزبور را نمی‌توان به عنوان جرائم مشمول جرایم کیفری تحت پیگرد قرار داد.  این دفتر ساعاتی بعد تغییر رأی داد و گفت که تصمیم گرفته پرونده را برای بررسی‌های بیشتر و تعیین اتهامات کیفری به دفتر دادستانی این بخش ارجاع دهد.

 

در حال تکمیل…منبع: فارس