کد خبر : 59074

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد دستگاه‌های نظارتی گفت: حدود ۲۰-۱۵ سال است که آقای باقری درمنی به کارهای فساد پرداخته است اما دستگاه‌های نظارتی و امنیتی ما کجا بودند و چه کار می‌کردند. وی افزود: کشور فرانسه شرکت توتال […]


سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد دستگاه‌های نظارتی گفت: حدود ۲۰-۱۵ سال است که آقای باقری درمنی به کارهای فساد پرداخته است اما دستگاه‌های نظارتی و امنیتی ما کجا بودند و چه کار می‌کردند.

وی افزود: کشور فرانسه شرکت توتال را به خاطر فساد جریمه می‌کند اما ما که ادعای این را داریم که کشور اسلامی هستیم چرا کاری نکرده‌ایم و اگر هم با فساد برخورد کنیم بعد از فرانسه این کار را انجام داده‌ایم. 

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در رابطه با گرانی‌های اخیر هم حال که بازار این چنین ملتهب شده تازه کاسه چه کنم چه کنم دستمان گرفته‌ایم و برخوردی صورت نمی‌گیرد. 

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد: ما این همه دستگاه‌های نظارتی داریم اما در بزنگا‌ه‌ها و در زمانی که باید برخوردی صورت گیرد ما شاهد چنین چیزی نیستیم. 

انتهای پیام/منبع: فارس