کد خبر : 59129

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، تیم ملی فوتبال ایران دومین تمرین امروز خود را ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه به وقت محیط در کمپ اسپایر قطر آغاز کرد. گزارش این تمرین را در پی می‌خوانید: * بازیکنان تیم ملی قوتبال ایران پیش از آغاز تمرین عصر مقابل دوربین عکاس ایرانی قرار گرفتند تا وی عکس […]به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر، تیم ملی فوتبال ایران دومین تمرین امروز خود را ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه به وقت محیط در کمپ اسپایر قطر آغاز کرد.

گزارش این تمرین را در پی می‌خوانید:

* بازیکنان تیم ملی قوتبال ایران پیش از آغاز تمرین عصر مقابل دوربین عکاس ایرانی قرار گرفتند تا وی عکس تیمی ملی پوشان را بگیرد.

* کارلوس کی روش همچون همیشه نکات مربوط به تمرینات را به دستیاران خود گوشزد کرد و با ساعت مچی خود مدام زمان آیتم های تمرینی را بررسی می کرد.

* آنالیزور تیم ملی فوتبال ایران با نزدیک شدن به آغاز رقابت های جام ملت های آسیا نقش پررنگ تری در تمرینات دارد و با بازیکنان تمامی مسائل فنی را با اجازه سرمربی تیم ملی در میان می گذارد.

* بازیکنان پس ازگرفتن عکس یادگاری زیرنظر مک درموت گرم کردند.

* تمرین امروز ملی پوشان در دو زمین چمن برگزار شد. کی روش برای تمرینات تاکتیکی خود تیمش را به محوطه ای که حفاظ کشیده بود برد تا دور از چشم افراد متفرقه تمرین کنند.

* کارلوس کی روش همچون روزهای گذشته به پاسهای بدون اشتباه بازیکنان توجه ویژه ای داشت و از آنها می خواست در فوتبال تحت فشار کمترین خطا را داشتهباشند.

*سردار آرمون همچنان مصدوم است تا نتواند با بازیکنان تیم ملی تمرین کند.

* بازیکنان کارهای تاکتیکی خود را بابرگزاری فوتبال دستگرمی و برگزاری بازی با دروازه های گل کوچک دنبال کردند.منبع: مهر