کد خبر : 59111

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا مقدم فر عصر امروز در حاشیه مراسم یادبود جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران گفت: علت حادثه هنوز مشخص نشده است و مسئولان امر مشغول ریشه یابی موضوع هستند که باید کمی تأمل و صبر کرد تا از نظر تخصصی علت حادثه مشخص شود. […]به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا مقدم فر عصر امروز در حاشیه مراسم یادبود جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران گفت: علت حادثه هنوز مشخص نشده است و مسئولان امر مشغول ریشه یابی موضوع هستند که باید کمی تأمل و صبر کرد تا از نظر تخصصی علت حادثه مشخص شود.

مشاور رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: مسئولان دانشگاه و قوه قضائیه مشغول بررسی موضوع هستند و رئیس دانشگاه دستور داده است که فعالیت تمامی سرویس های فرسوده قطع شود و سرویس های جدید جایگزین شوند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه در تلاش هستند که ماجرا را کنترل کنند و دیگر چنین حوادث تلخی اتفاق نیفتد.

مقدم فر اظهارداشت: باید از این نوع حوادث عبرت بگیریم، چرا که نه ملت و نه مسئولان نمی توانند صبر کنند.

وی تصریح کرد: تنها دانشگاه آزاد نباید از این ماجرا عبرت بگیرد، بلکه تمامی دانشگاه های دولتی و غیردولتی باید این از این اتفاق درس بگیرند، چرا که دانشجویان امانت هستند و مدیران دانشگاه ها امانت دار به شمار می روند.

مشاور رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: این حادثه بسیار تأسف برانگیز و دلخراش بود به گونه ای که رهبر معظم انقلاب نیز پیامی برای التیام بازماندگان و خانواده های مصدومان صادر کردند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم های یادبود برای جان باختگان موجب التیام خانواده های آنها می شود و لازم است جامعه دانشجویی و اساتید با خانواده های داغدار و مصدومان همدردی کنند.منبع: مهر