کد خبر : 59094

به گزارش خبرگزاری مهر، «سام وینوگراد» (Sam vinograd) مشاور سابق امنیت ملی امریکا و تحلیلگر سی‌ان‌ان در مصاحبه با این شبکه درباره سفر از پیش اعلام نشده دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به عراق گفت: ترامپ دیدار با سربازان را با کارزار انتخاباتی اشتباه گرفته است. تحلیلگر امنیت ملی سی‌ان‌ان در این خصوص گفت: وی […]به گزارش خبرگزاری مهر، «سام وینوگراد» (Sam vinograd) مشاور سابق امنیت ملی امریکا و تحلیلگر سی‌ان‌ان در مصاحبه با این شبکه درباره سفر از پیش اعلام نشده دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به عراق گفت: ترامپ دیدار با سربازان را با کارزار انتخاباتی اشتباه گرفته است.

تحلیلگر امنیت ملی سی‌ان‌ان در این خصوص گفت: وی در این سفر از دیوار مرزی آمریکا تا برخی از سایر فعالیت های خود سخن گفت، حال آنکه سفرهای رئیس جمهوری با این هدف است که به ارتش نشان دهد کشور قدردان خدمات نظامیان است و به آنها یادآوری کند که ماموریتشان تا چه حد برای امنیت و ایمنی مردم آمریکا اهمیت دارد.

این درحالی است که رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه سفر به عراق اعلام کرده بود: رقبای سیاسی من به دلیل مخالفت با پیشنهادات من، بودجه تکمیل دیوار مرزی (با مکزیک) را مسدود کرده اند. تا زمان تامین بودجه دیوار مرزی با مکزیک توسط کنگره برای تعطیلی دولت آمادگی دارم. دموکرات ها چون من این موضوع را می خواهم؛ با آن مخالفت می کنند. حدس می زنم راه حل این مشکل را بدانم!منبع: مهر