کد خبر : 58337

محمد علیپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف در خصوص وضعیت تردد در محور کرج-چالوس، اظهار کرد: بارش برف در این محور از روز پنجشنبه آغاز شد و ساعت‌ها ادامه داشت. وی در ادامه به اشاره به فعالیت شبانه‌روزی نیروهای راهداری در این محور برف‌گیر، گفت: عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی انجام‌شده […]محمد علیپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف در خصوص وضعیت تردد در محور کرج-چالوس، اظهار کرد: بارش برف در این محور از روز پنجشنبه آغاز شد و ساعت‌ها ادامه داشت.

وی در ادامه به اشاره به فعالیت شبانه‌روزی نیروهای راهداری در این محور برف‌گیر، گفت: عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی انجام‌شده است.

سرپرست راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گچسر تأکید کرد: بارش‌ها در محدوده‌های شهرستانک تا کندوان، ماهان تا کندوان، ری زمین تا کندوان و همچنین در محدوده تونل پنج از آدران تا کندوان با شدت بیشتری گزارش‌شده است.

علیپور بابیان اینکه بسیاری از نقاط محور با بارش شدید برف مواجه بودند، گفت: شب گذشته نیز بارش خفیف برف را در محور کرج – چالوس شاهد بودیم که باعث یخ‌زدگی در محور شد.

وی با اشاره به حضور دائم نیروهای راهداری و پلیس‌راه، گفت: شب گذشته به دلیل نبود بار ترافیکی محور یک‌طرفه نشد.

سرپرست راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گچسر با اشاره به بارش‌های پراکنده برف در این محور محدوده تونل شماره پنج، گفت: بیش از ۳۰ نفر از نیروهای راهداری عملیات‌های ایمنی را به‌منظور تسهیل در تردد انجام داده‌اند.

به گفته علیپور  ۲۵دستگاه ماشین‌آلات در محور کرج – چالوس به حالت آماده‌باش است.منبع: مهر