کد خبر : 59454

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع مصری از وقوع انفجار در نزدیکی یکی از خودروهای نظامیان مصری در منطقه العریش خبر دادند. شبکه الجزیره شامگاه شنبه (۸ دی) به نقل از منابع گزارش داد که بر اثر وقوع این انفجار خودرویی که حامل نظامیان مصری بوده، صدمه دیده و ۵ نفر از نیروهای امنیتی […]


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع مصری از وقوع انفجار در نزدیکی یکی از خودروهای نظامیان مصری در منطقه العریش خبر دادند.

شبکه الجزیره شامگاه شنبه (۸ دی) به نقل از منابع گزارش داد که بر اثر وقوع این انفجار خودرویی که حامل نظامیان مصری بوده، صدمه دیده و ۵ نفر از نیروهای امنیتی از جمله یک افسر کشته شدند.

این دومین حمله تروریستی در مصر طی  ساعت گذشته به شمای می‌رود و هنور فردی یا گروهی مسئولیت این انفجار را برعهده نگرفته است.

دیروز جمعه بر اثر انفجار یک بمب در نزدیکی یک اتوبوس حامل گردشگران خارجی در منطقه «اهرامات» واقع در استان الجیزه مصر، سه گردشگر ویتنامی کشته شدند.

به دنبال این حمله تروریستی بود که نیروهای امنیتی مصر به مخفیگاه گروه‌های مسلح در دو استان الجیزه و شمال سیناء در شمال مصر یورش برد و توانست  تن از آن‌ها را از پای درآورد.

انتهای پیام/منبع: فارس