کد خبر : 59237

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رسول منتجب‌نیا قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی در گفت و گو با خبرنگار فارس از انتخاب هیئت موسس حزب جدید خود خبر داد. قربانعلی قائمی نیز گفت که هیئت موسس حزب تشکیل شده و در حال تدوین اساسنامه و مرامنامه حزب جدید هستیم و به […]


به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رسول منتجب‌نیا قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی در گفت و گو با خبرنگار فارس از انتخاب هیئت موسس حزب جدید خود خبر داد.

قربانعلی قائمی نیز گفت که هیئت موسس حزب تشکیل شده و در حال تدوین اساسنامه و مرامنامه حزب جدید هستیم و به همین منظور هیئتی ۱۱ نفره به ریاست حجت‌الاسلام منتجب نیا به نمایندگی از سوی هیئت موسس قرار است مراحل قانونی حزب را دنبال کند.

هرچند که هنوز عنوانی برای حزب جدید انتخاب نشده است، اما پیگری‌های خبرنگار فارس، حکایت از این دارد که قرار است نام این تشکیلات جدید سیاسی «اعتمادی نو»‌ باشد.

به گزارش فارس، بعد از تغییر و تحولات جدید در حزب اعتماد ملی و اعلام این خبر از سوی الیاس حضرتی که «قائم مقالم حزب اعتماد ملی هستم» درگیری‌ها در حزب بالا گرفت و رسول منجب نیا و حامیان وی از حزب کناره‌گیری کردند.

منتقدان طیف الیاس حضرتی و حسین کروبی معتقدند که در حزب اعتماد ملی کودتای حزبی صورت گرفته است.

انتهای پیام/منبع: فارس