کد خبر : 58927

امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون شفافیت و مبارزه با مفاسد اقتصادی پس از بازدید از سامانه «فارس من»‌ در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ضمن تقدیر از این اقدام خبرگزاری، گفت:‌ فراکسیون و کمیسیون اصل ۹۰ آمادگی دارند مطالبات مردم را پیگیری کند. وی افزود: ما آماده‌ایم تا […]


امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون شفافیت و مبارزه با مفاسد اقتصادی پس از بازدید از سامانه «فارس من»‌ در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ضمن تقدیر از این اقدام خبرگزاری، گفت:‌ فراکسیون و کمیسیون اصل ۹۰ آمادگی دارند مطالبات مردم را پیگیری کند.

وی افزود: ما آماده‌ایم تا مشکلات مردم به خصوص در حوزه‌های اقتصادی از جمله همین مسئله خودرو که همین روزها مباحث متعددی در مورد آن مطرح می‌شود را پیگیری کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حل تمامی مشکلات مردم از سوی مسئولان تأکید و گفت: نمایندگان مجلس به صورت جدی پیگیر مطالبات مردم خواهند بود و در صورتی که دستگاه‌ها به وظایف خود عمل نکنند ما از ابزارهای قانونی خود برای پیگیری مسائل مردم استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/منبع: فارس