کد خبر : 57931

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر سید یحیی صفوی مشاور عالی فرماندهی کل قوا در مراسم تجلیل از راویان نهضت خاطره‌گویی دفاع مقدس ضمن اشاره به اهمیت بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس گفت: نهضت خاطره گویی با شرفیابی بنده خدمت رهبر انقلاب و ماموریت ایشان به بنده بار دیگری را بر دوش بنده حقیر گذاشت. ایشان […]به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر سید یحیی صفوی مشاور عالی فرماندهی کل قوا در مراسم تجلیل از راویان نهضت خاطره‌گویی دفاع مقدس ضمن اشاره به اهمیت بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس گفت: نهضت خاطره گویی با شرفیابی بنده خدمت رهبر انقلاب و ماموریت ایشان به بنده بار دیگری را بر دوش بنده حقیر گذاشت. ایشان فرمودند «یکی از مهمترین کارهایی که شخصی مثل شما می‌تواند بکند این است که خاطره بگوید؛ هدف ساختن جوانان است و در این مسیر از فرماندهان و عزیزانی که خوب سخن می‌گویند دعوت کنید»

وی افزود: ما برای این رسالت، ساز و کار و منشوری را تعریف کردیم؛ در این راستا محتوا و ساختاری ایجاد شد و از تمام عزیزانی که مسلط بودند و می‌دانستند که در آن دوران چه گذشت، در بیش از ۱۰۰ مراسم شرکت کردند و خاطره گفتند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تاکید کرد: جامعه هدف ما طبق فرموده رهبر انقلاب نیروهای وظیفه است. این عزیزان در مقاطع مختلف تحصیلی وارد نیروهای مسلح می‌شوند که در کنار آن نیروهای بسیج و… در راهیان نور هم هستند.

صفوی ادامه داد: باید بداید که امروز ۸۰ درصد نیروهای مسلح جوان شده‌اند. امروز ما در نیروهای مسلح کسانی را داریم که در مقطع سرهنگی هستند ولی جنگ را ندیده اند.

ادامه دارد….منبع: مهر