کد خبر : 58237

ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کیش در مورد پیروزی تیم فوتبال امید در دومین بازی دوستانه مقابل سوریه، گفت: اردوی بسیار خوبی را داشتیم. آب و هوا خوب بود و دو بازی دوستانه خوب مقابل سوریه داشتیم. سوریه شبیه سازی بازی با حریفان عربی ما در مقدماتی المپیک بود. دو بازی […]


ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کیش در مورد پیروزی تیم فوتبال امید در دومین بازی دوستانه مقابل سوریه، گفت: اردوی بسیار خوبی را داشتیم. آب و هوا خوب بود و دو بازی دوستانه خوب مقابل سوریه داشتیم. سوریه شبیه سازی بازی با حریفان عربی ما در مقدماتی المپیک بود. دو بازی خوب را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر برنده شدیم.

وی در مورد پنالتی که روی بازیکن سوریه انجام داد، اظهار داشت: رضا کرمانشاهی سختگیری کرد. آن پنالتی به نوعی خطا ۸۰ به ۲۰ بود که داور به سود حریف سوت زد. یک صحنه واضحتر از این توپ به دست بازیکن سوریه خورد که داور خطا نگرفت. فوتبال همین است‌. خدا را شکر بعد از این اتفاق به جریان بازی برگشتم و با دو پاس گل این مسئله را جبران کردم و به وظیفه‌ام در برابر تیم فوتبال کشورم عمل کردم.

انتهای پیام/منبع: فارس